♫Glee TR♫
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♫Glee TR♫

☼Amerika'yı kasıp kavuran Glee çılgınlığı hakkında her şey burada ! ☼

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
BLEND YARIŞMAMIZ BAŞLAMIŞTIR !
RÜTBE ALIMLARIMIZ VARDIR.

Kung fu biliyor :)

2 posters
YazarMesaj
-Wadley.
Moderatör
Moderatör
-Wadley.

İsim : Ecem
Doğum tarihi : 16/04/99
Rep Puanı : 124

Kung fu biliyor :) Empty
MesajKonu: Kung fu biliyor :)   Kung fu biliyor :) EmptyCuma Ekim 21, 2011 5:58 am

Önümüzdeki ay 19 yaşına girecek olan Miley Cyrus yeni filmi So Undercover ile anılmaya yeniden başlıyor. The Last Song filmiyle sinema da iddalı olduğunu ortaya koyan Miley yeni filminin başrol oyuncularından olan Joshua Bowman, vermiş olduğu bir röportajda Miley hakkında şunları söyledi;
Filmde Nicholas, adında bir genci canlandırıyorum. Miley'nin karakteriyle üniversitede tanışıyor. Onunla aynı sınıfta oluyor ve birbirleri hakkında birşeyler merak etmeye başlıyorlar. Sonra o benim üzerime geliyor çünkü benim kötü bir çocuk olduğumu düşünüyor. Bence de olabilirim..... ama olabileceğimi düşünmüyorum. Sonra küçük bir aşk hikayesine dönüşüyor. Aslında bu bir aşk hikayesi değil biraz aksiyonlu ve komedi de var. Filmde bir çok dönüşler ve düğümler var ama sonunda kimin kötü çocuk olduğunu görebileceksiniz. Eğlenceliydi ama film de iki kez dövüldüm. İlk kez Miley'nin karakteri daha sonra Jeremy Piven'ın karakteri dövdü. Dövüldükten sonra gerçekten iyi değildim. Dövülen karakterimdi ama Miley beni öldürebilirdi. Kung fu biliyor.
http://ashleytisdaleturkey.hareket-forum.net/
backtoblack'
Özel Üye
Özel Üye
backtoblack'

İsim : Gamze
Doğum tarihi : 21/07/98
Rep Puanı : 682

Kung fu biliyor :) Empty
MesajKonu: Geri: Kung fu biliyor :)   Kung fu biliyor :) EmptyCuma Ekim 21, 2011 4:42 pm

Teşekkürler.
http://www.mileycyrusfann.hareketforum.net

Kung fu biliyor :)
1 sayfadaki 1 sayfası